24 czerwca 2015

Nowy blog

Hej witam wszystkich czytelników bloga.
     Chcę od razu powiedzieć jeżeli od razu blog ci się nie podoba to go nie czytaj i udawaj,że on nie istnieje. To mój drugi blog,ale i tak jeszcze nie jestem doświadczona w pisaniu blogów,więc jeżeli masz pomysł co mogłabym zmienić to to napisz w komentarzu. Mój pierwszy blog dalej istnieje ,ale nie pisze na nim postów(ok 85 postów powinno wystarczyć).
           A teraz trochę o mnie:
Mam na imię Selena(prawdziwego nie podam).Mam ...naście lat i od roku jeżdżę konno. Nie będę odpowiadać na pytania typu:''Na jakim etapie jazdy jesteś'' Na starstable gram od roku,zaczęłam grać w Watentynki 2014 roku.
Na starstable znajdziecie mnie jako Selena Liontree.Blog poświęcony jest grze starstable i nie tylko.

No to tyle na dzisiaj.Do zobacznie jutro.

3 komentarze:

  1. Cześć! Miło Cię widzieć myślałam że już nie zaczniesz od nowa ! Jeżeli się nie obrazisz dałabym Ci dwie rady na dobry początek lub nawet więcej.
    A moje rady to :
    - Zmień tło bo nie widać praktycznie tekstu
    - Zmień komentarze na ( do zatwierdzenia ) będziesz widziała nowe komentarze
    - I muzykę mogłabyś zmienić tak aby była opcja włączania ( dokładniej przy otwieraniu strony włącza się muzyka i niektóre osoby nie wiedzą co mają zrobić z takim fantem .
    Pozdrawiam :3
    modamuzykaija.blogspot.com :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam cię Aleksandroooooo. Postaram się zmienić tło ,ale muszę ci powiedzieć,że mój blog tam mi się bardziej podoba i ja widzę tekst. A jeżeli chodzi o muzykę to niestety jestem jeszcze początkująca i nwm co zrobić ,by była opcja włączania

    OdpowiedzUsuń
  3. :) z muzyką,, cos pokombinujemy , dziękuję ,że zmieniłaś tło - o niebo lepiej :) , chociaż wcześniej naprawdę nie było źle. Bardzo się cieszę , że wróciłaś :)

    OdpowiedzUsuń