26 września 2015

hej

Hej. Długo mnie nie było,ale tak wyszło.

W ciągu tych 3 tygodni trochę sie wydarzyło.

Po pierwsze pogodziłam się z Wiktoria, ale nie jest tak jakby lepiej niż było. Dawno ze sobą nie rozmawiałyśmy ,ale może się coś zmieni.

Po drugie ostatnio znalazłam bardzo fajną  bajkę anime (nie sugerujcie się tym), jest też film na cda ten bajka i film to : Kuroshitsuji. Linki do filmu i bajki to:

filmy:Kuroshitsuji na cda
bajka: najpierw  wpiszcie nazwe i numer odcinka potem wejdźcie w to (to jest odcinek 1):http://www.kreskowki.tv/kreskowka/p/16159/kuroshitsuji__odcinek_01
 potem kliknijcie  żółte  okno wejdziecie tu :http://video.anyfiles.pl/videos.jsp?id=24897

 Film polecam dla młodzieży w wieku 12-15 i więcej lat. A bajkę możecie oglądać bez żadnej granicy wiekowej. Jeżeli lubicie krawe sceny  to Kuroshitsuji jest dla was :)
  Po trzecie skończyłam pisać ''Wiarę w marzenia ''  Teraz może przejdź do sso. Mamy 4 urodziny starstable i  przez 4 dni dostajemy kody na 100 sc1. SILVERGLADE2.GOLDENHILLS3.DINOVALLEY
Niedługo dodadzą nam funkcje do powadzenia konia i nowe tereny. Jeżeli jesteśie ciekawi co się było to wejdźcie na aktualizacje.Zaczęłam  pisac scenariusz do nowego filmu ,ale nic wam nie powiem.Ja już musze lecieć pa :)


3 września 2015

Pierwsza praca domowa

Hej wszystkim. Jak tam u was w szkole? Bo u mnie nawet dobrze,na razie mamy luzy, bo nauczyciele przypominają nam zasady WZO,PZO i BHP. Dzisiaj miałam pierwszą prace domową z matematyki, (potęgi :/)

Muszę wam powiedzieć,że w roku szkolnym będę rzadziej pisać posty,bo 3 gimnazjum i wiadomo mam testy, do tego masa nauki. Aha i dopiero w wakacje (może) będę nagrywać filmy,ale nwm bo tak jakby pokłóciłam się w Wiką. Czyli filmu Wiara w marzenia ,też tak jakby nie ma,a szkoda,bo dalej jest fajniej :) No ale co ja mogę.

Wczorajsza aktualizacja:Wczorajsza aktualizacja :)

No to na tyle. Do zobaczenia nwm kiedy :)

Coś na pocieszenie ;)