Hej. Długo mnie nie było,ale tak wyszło.
W ciągu tych 3 tygodni trochę sie wydarzyło.
Po pierwsze pogodziłam się z Wiktoria, ale nie jest tak jakby lepiej niż było. Dawno ze sobą nie rozmawiałyśmy ,ale może się coś zmieni.
Po drugie ostatnio znalazłam bardzo fajną bajkę anime (nie sugerujcie się tym), jest też film na cda ten bajka i film to : Kuroshitsuji. Linki do filmu i bajki to:
filmy:Kuroshitsuji na cda
bajka: najpierw wpiszcie nazwe i numer odcinka potem wejdźcie w to (to jest odcinek 1):http://www.kreskowki.tv/kreskowka/p/16159/kuroshitsuji__odcinek_01
potem kliknijcie żółte okno wejdziecie tu :http://video.anyfiles.pl/videos.jsp?id=24897
Film polecam dla młodzieży w wieku 12-15 i więcej lat. A bajkę możecie oglądać bez żadnej granicy wiekowej. Jeżeli lubicie krawe sceny to Kuroshitsuji jest dla was :)
26 września 2015
3 września 2015
Pierwsza praca domowa
Hej wszystkim. Jak tam u was w szkole? Bo u mnie nawet dobrze,na razie mamy luzy, bo nauczyciele przypominają nam zasady WZO,PZO i BHP. Dzisiaj miałam pierwszą prace domową z matematyki, (potęgi :/)
Muszę wam powiedzieć,że w roku szkolnym będę rzadziej pisać posty,bo 3 gimnazjum i wiadomo mam testy, do tego masa nauki. Aha i dopiero w wakacje (może) będę nagrywać filmy,ale nwm bo tak jakby pokłóciłam się w Wiką. Czyli filmu Wiara w marzenia ,też tak jakby nie ma,a szkoda,bo dalej jest fajniej :) No ale co ja mogę.
Wczorajsza aktualizacja:Wczorajsza aktualizacja :)
No to na tyle. Do zobaczenia nwm kiedy :)
Coś na pocieszenie ;)
Muszę wam powiedzieć,że w roku szkolnym będę rzadziej pisać posty,bo 3 gimnazjum i wiadomo mam testy, do tego masa nauki. Aha i dopiero w wakacje (może) będę nagrywać filmy,ale nwm bo tak jakby pokłóciłam się w Wiką. Czyli filmu Wiara w marzenia ,też tak jakby nie ma,a szkoda,bo dalej jest fajniej :) No ale co ja mogę.
Wczorajsza aktualizacja:Wczorajsza aktualizacja :)
No to na tyle. Do zobaczenia nwm kiedy :)
Coś na pocieszenie ;)
Subskrybuj:
Posty (Atom)

