3 września 2015

Pierwsza praca domowa

Hej wszystkim. Jak tam u was w szkole? Bo u mnie nawet dobrze,na razie mamy luzy, bo nauczyciele przypominają nam zasady WZO,PZO i BHP. Dzisiaj miałam pierwszą prace domową z matematyki, (potęgi :/)

Muszę wam powiedzieć,że w roku szkolnym będę rzadziej pisać posty,bo 3 gimnazjum i wiadomo mam testy, do tego masa nauki. Aha i dopiero w wakacje (może) będę nagrywać filmy,ale nwm bo tak jakby pokłóciłam się w Wiką. Czyli filmu Wiara w marzenia ,też tak jakby nie ma,a szkoda,bo dalej jest fajniej :) No ale co ja mogę.

Wczorajsza aktualizacja:Wczorajsza aktualizacja :)

No to na tyle. Do zobaczenia nwm kiedy :)

Coś na pocieszenie ;)



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz