26 września 2015

hej

Hej. Długo mnie nie było,ale tak wyszło.

W ciągu tych 3 tygodni trochę sie wydarzyło.

Po pierwsze pogodziłam się z Wiktoria, ale nie jest tak jakby lepiej niż było. Dawno ze sobą nie rozmawiałyśmy ,ale może się coś zmieni.

Po drugie ostatnio znalazłam bardzo fajną  bajkę anime (nie sugerujcie się tym), jest też film na cda ten bajka i film to : Kuroshitsuji. Linki do filmu i bajki to:

filmy:Kuroshitsuji na cda
bajka: najpierw  wpiszcie nazwe i numer odcinka potem wejdźcie w to (to jest odcinek 1):http://www.kreskowki.tv/kreskowka/p/16159/kuroshitsuji__odcinek_01
 potem kliknijcie  żółte  okno wejdziecie tu :http://video.anyfiles.pl/videos.jsp?id=24897

 Film polecam dla młodzieży w wieku 12-15 i więcej lat. A bajkę możecie oglądać bez żadnej granicy wiekowej. Jeżeli lubicie krawe sceny  to Kuroshitsuji jest dla was :)
  Po trzecie skończyłam pisać ''Wiarę w marzenia ''  Teraz może przejdź do sso. Mamy 4 urodziny starstable i  przez 4 dni dostajemy kody na 100 sc1. SILVERGLADE2.GOLDENHILLS3.DINOVALLEY
Niedługo dodadzą nam funkcje do powadzenia konia i nowe tereny. Jeżeli jesteśie ciekawi co się było to wejdźcie na aktualizacje.Zaczęłam  pisac scenariusz do nowego filmu ,ale nic wam nie powiem.Ja już musze lecieć pa :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz