Hej. Długo mnie nie było,ale tak wyszło.
W ciągu tych 3 tygodni trochę sie wydarzyło.
Po pierwsze pogodziłam się z Wiktoria, ale nie jest tak jakby lepiej niż było. Dawno ze sobą nie rozmawiałyśmy ,ale może się coś zmieni.
Po drugie ostatnio znalazłam bardzo fajną bajkę anime (nie sugerujcie się tym), jest też film na cda ten bajka i film to : Kuroshitsuji. Linki do filmu i bajki to:
filmy:Kuroshitsuji na cda
bajka: najpierw wpiszcie nazwe i numer odcinka potem wejdźcie w to (to jest odcinek 1):http://www.kreskowki.tv/kreskowka/p/16159/kuroshitsuji__odcinek_01
potem kliknijcie żółte okno wejdziecie tu :http://video.anyfiles.pl/videos.jsp?id=24897
Film polecam dla młodzieży w wieku 12-15 i więcej lat. A bajkę możecie oglądać bez żadnej granicy wiekowej. Jeżeli lubicie krawe sceny to Kuroshitsuji jest dla was :)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz