Witajcie moi drodzy.
Pewnie oglądaliście filmik Wiktori i wiecie już co się stało. A jeżeli nie to tu macie link:
Informacja (skleroza nie boli)
Nie mogę pojąc kto zdobył się na taki okropny gest(?) W każdy razie czekałam prawie miesiąc na drugą odpowiedź supportu ,ale się jej nie odczekałam. Mówi się trudno. Założyłam nowe konto i mam już prawie 11 lvl. Ale kiedy oglądałam swoje stare zdjęcia to mi serce krwawiło. Wiem ,żę to może głupie ale miałam to konto przez prawie 2 lata. Tyle było z nim wspomnień. W tedy poznałam Wiktorię, kupiłam Snow i Sun, miałam 17 lvl, poznałam tylu fajnych ludzi. To moje nowe konto jest prawie takie same. Jednak nazwa jest inna. Teraz nazywam się Rosemary Greenbaker,a nie Selena Liontree. Nazna kanału na You Tube jest taka same. Nie myślcie tylko sobie ,że film Wiara w marzenia się zakończy o nie,nie,nie, Dalej będę go nagrywac tylko musicie dać mi czas na dobicie 14 lvl.... To na tyle Pa.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz