11 listopada 2015

Tragedia

Witajcie moi drodzy.
Pewnie oglądaliście filmik Wiktori i wiecie już co się stało. A jeżeli nie to tu macie link:
Informacja (skleroza nie boli)

Nie mogę pojąc kto zdobył się na taki okropny gest(?) W każdy razie  czekałam prawie miesiąc na drugą odpowiedź supportu ,ale się jej nie odczekałam. Mówi się trudno. Założyłam nowe konto i mam już prawie 11 lvl. Ale kiedy oglądałam swoje stare zdjęcia to mi serce krwawiło. Wiem ,żę to może głupie ale miałam to konto przez prawie 2 lata. Tyle było z nim wspomnień. W tedy poznałam Wiktorię, kupiłam Snow i Sun, miałam 17 lvl, poznałam tylu fajnych ludzi. To moje nowe konto jest prawie takie same. Jednak nazwa jest inna. Teraz nazywam się Rosemary Greenbaker,a nie Selena Liontree. Nazna kanału na You Tube jest taka same. Nie myślcie tylko sobie ,że film Wiara w marzenia się zakończy o nie,nie,nie, Dalej będę go nagrywac tylko musicie dać mi czas na dobicie 14 lvl.... To na tyle Pa.

26 września 2015

hej

Hej. Długo mnie nie było,ale tak wyszło.

W ciągu tych 3 tygodni trochę sie wydarzyło.

Po pierwsze pogodziłam się z Wiktoria, ale nie jest tak jakby lepiej niż było. Dawno ze sobą nie rozmawiałyśmy ,ale może się coś zmieni.

Po drugie ostatnio znalazłam bardzo fajną  bajkę anime (nie sugerujcie się tym), jest też film na cda ten bajka i film to : Kuroshitsuji. Linki do filmu i bajki to:

filmy:Kuroshitsuji na cda
bajka: najpierw  wpiszcie nazwe i numer odcinka potem wejdźcie w to (to jest odcinek 1):http://www.kreskowki.tv/kreskowka/p/16159/kuroshitsuji__odcinek_01
 potem kliknijcie  żółte  okno wejdziecie tu :http://video.anyfiles.pl/videos.jsp?id=24897

 Film polecam dla młodzieży w wieku 12-15 i więcej lat. A bajkę możecie oglądać bez żadnej granicy wiekowej. Jeżeli lubicie krawe sceny  to Kuroshitsuji jest dla was :)
  Po trzecie skończyłam pisać ''Wiarę w marzenia ''  Teraz może przejdź do sso. Mamy 4 urodziny starstable i  przez 4 dni dostajemy kody na 100 sc1. SILVERGLADE2.GOLDENHILLS3.DINOVALLEY
Niedługo dodadzą nam funkcje do powadzenia konia i nowe tereny. Jeżeli jesteśie ciekawi co się było to wejdźcie na aktualizacje.Zaczęłam  pisac scenariusz do nowego filmu ,ale nic wam nie powiem.Ja już musze lecieć pa :)


3 września 2015

Pierwsza praca domowa

Hej wszystkim. Jak tam u was w szkole? Bo u mnie nawet dobrze,na razie mamy luzy, bo nauczyciele przypominają nam zasady WZO,PZO i BHP. Dzisiaj miałam pierwszą prace domową z matematyki, (potęgi :/)

Muszę wam powiedzieć,że w roku szkolnym będę rzadziej pisać posty,bo 3 gimnazjum i wiadomo mam testy, do tego masa nauki. Aha i dopiero w wakacje (może) będę nagrywać filmy,ale nwm bo tak jakby pokłóciłam się w Wiką. Czyli filmu Wiara w marzenia ,też tak jakby nie ma,a szkoda,bo dalej jest fajniej :) No ale co ja mogę.

Wczorajsza aktualizacja:Wczorajsza aktualizacja :)

No to na tyle. Do zobaczenia nwm kiedy :)

Coś na pocieszenie ;)



31 sierpnia 2015

Koniec wakacji

Hej wszystkim. Dokładnie za 3 godziny i 24 minuty będzie koniec wakacji ,a początek roku szkolnego. Jak się czujecie? Tęskniliście za szkołą,bo ja osobiście nie :/

Parę dni temu założyłam klub na sso .Dynamic Zebres, ale nikt nie chciał dojść i go usunęłam. Mówi się trudno.Wpadłam na pomysł by zrobić paradę kolorów co wy na to?

Aha i na You Tubie można znaleść mój filmik np. Starstable * Bug co zrobić by w DUD nie mgły*

Zapraszam do oglądania :)

Motto na ten  tydzień to.... ''Odkryj magię koni .... magię żywiołów''

To co kochani to chyba tyle. W środe kolejny post :)
 Do zobaczenia.



22 sierpnia 2015

Ostatni wakacyjny wyjazd.


Hej. Muszę wam powiedzieć,że jutro jadę do babci i będę tam do soboty lub piątku. W związku z tym nie będzie postów na blogu.

Mam dla wam mapkę gdzie są gwiazdy na starstable. Wiele osób na chacie pisze:''Kto pokarze gdzie są gwiazdki w ( tu podaje nazwę miejsca)''
Dlatego daję wam tą mapkę. Oczywiście to nie jest moja mapa tylko zdjęcie z internetu.
Dobra to tyle na dziś. Może macie jakiś pomysł o czym pisać?

19 sierpnia 2015

Aktualizacja i nowe wieści

Hej wszystkim. Może najpierw powiem wam to ,że ten post pisze już z nowego laptopa! Dalej nie mogę w to uwierzyć :P


Jak w każdą środę wszyscy wiecie są aktualizacje. Nie będę pisać co w nich jest tylko dam wam linka.
Nowa grafika?

Z wieści Jorvikowych.
Muszę wam się pochwalić,w poniedziałek zostałam podziwiana w A.A.E ci którzy nie wiedzą to u w Obserwatorium jestem już podziwiana.Teraz tylko Kręg Błyskawicy , Biuro G.E.D itp.
Czeka mnie sporo pracy,ale dam radę


Zastanawiam się czy nie założyć klubu....Co myślicie?


Dobra to na tyle ja już lece na sso, by zobaczyć aktualizacje :P
Pa

16 sierpnia 2015

Megaaa długa przerwa.

Hej witajcie kochani. Ja wiem,że ostatni post był szalenie dawno temu,ale ze względu na to,że sso mi nie działało nie miałam o czym pisać.Aż do  wczoraj kiedy pobrałam Starstable przez Opere i gram normalnie jednak nie mogę korzystać z pulpitu (nem czemu). Więc kiedy się zalogowałam konie były w ciężkim stanie.
Kupiłam sobie  stajenną na 10 dni ,żeby się martwić jeśli nie wejdę. Zrobiłam zadania z dniem otwartym w stajni Jorvik. Oczywiście mam zdjęcia ,bo jakże by inaczej.

Kiedy wjeżdżamy do SJ od razu widać baloniki i plakaty.

 Pierwsze zadanie polegało na tym by  postawić jeszcze parę balonów na  terenie Stajni.
 Potem musiałam przyprowadzić 3 najspokojniejsze konie. W sumie tak mogłyby wyglądać kantary w sso. Można by prowadzić konia czyli koń idzie za tobą z kantarkiem na głowie.


 Trzecie zadanie polegało na oporządzeniu koni.
 Nic tak nie zbliża graczy jak wspólne czyszczenie koni :P
 Zadanie 4 to znalezienie siodeł.
 Zadanie 5 osiodłanie koni.ślicznie wyglądają nieprawdaż?
 Zadanie 6 wyczyszczenie siodeł.
Zadanie 7 Instruktor jazdy wkracza do akcji.Mały terenik z 3 dziewczyn.


 No i zdjęcia z aparatu.


 Kiedy robiłam wyścig na moście między Wyspą Padok,a Stajnią Jorvik zobaczyłam  łabędzie.Jednak są one tylko w czasie wyścigu.
 To tyle zadań z dnia otwartego. Robiłam jeszcze zadanie u Jenny. Zadanie polegało na tym by znaleść Kiwi czyli kotka Jenny. Ja znalazłam ją niedaleko SC.

Mam też nowinę we wtorek pojadę po laptop!!! Ale nic wam więcej nie powiem. To tyle na ten temat.
A teraz coś milszego dla jednej sympatycznej  dziewczyny

 Chcę złożyć życzenia  z okazji 14 urodzin Juli Akciwas. Z okazji urodzin składam ci moc życzeń: uśmiechu ,radości, szczęścia, dużo miłości, prezentów i gości, przyjaźni wielkich i małych, wielu ,wielu przygód  i uśmiechu wesołego i wszystkiego wszystkiego najlepszego !!!
Obyś mile wspominała  wszystkie swoje urodziny.

Prawie zapomniałabym o tygodniowym mottcie(?)

''Z siodła bliżej gwiazd''
To tyle na dzisiaj... aha i posty będę dodawać w środy,piątki i niedziele
To ja już spadam pa
sf

31 lipca 2015

Czemu ja!

Hej. Wiem,że jest mało postów,ale nie ma o czym pisać. Starstable mi się popsuło. Wyświetla mi się tylko to
Od nowa zainstalowałam sobie sso (zdjęcie zrobione podczas instalowania) i nie mogłam nawet się zalogować. Internet działa dobrze, wszystko okey ,a tu nic. Wczoraj napisała do supportu i pewnie jutro bede miała odpowiedź.Ale może wy macie jakiś pomysł?

Zmieńmy może temat. Nie rozmawiajmy już o sso.
Dzisiaj byłam u wujka który posiada dwie PIĘKNE klacze. Jedna ma 12 lat,a druga roczek,ale nic po niej tego nie widać. Konie są rasy zimnokrwistej. Założyliśmy malutkiej chomont , by zobaczyć jak będzie się zachowywać.Była bardzo grzeczniutka. Wujka zdaniem to ja czarowałam klaczynkę by była grzeczna. Nie przeczę, trochę ją rozpieszczałam :) ale to nie moja wina, jakbyście ją zobaczyli to tez byścienie mogli się od niej oderwać.To nie moja zasługa,że Lucia(bo takież to jej imię) się do mnie przytula i daje mi buziaki :p.
Chomoncik oczywiście nie wujka . Wzięłam zdjęcie z internetu, by pokazać wam jak ono wygląda.
Kontynułując , potem pojechałam do babci i znów wróciłam do wujka tym razem w towarzystwie rodzeństwa ciotecznego i swojego. Wzięliśmy kobyłkę na łączkę i puściliśmy luzem. Ciocia i wujo mając WREDNEGO koguta, atakuje wszystkich oprócz gospodarzy.
Potem wzięłam siodło i trochę je poczyściła,a przy okazji dałam rodzeństwu krótki kurs dobrego dosiadu. Siostra załapała ,reszta nie:/To był mów dzień u wujka.


Zmieniając temat (znowu) niedawno zrobiłam przeróbkę zdjęcia.

przed

po  
Jak wam się podoba? Może macie jakieś zdjęcia?
Dobra ja już kończę, bo jutro do stajni jadę :D
Napiszcie w komach co zrobić z tym starstable.
Pozdrawiam Atram ;)

26 lipca 2015

Hej

Wiem,że mnie nie było przez tydzień,ale byłam u siostry.Tak więc zapraszam do nowej aktualizacji dla WSZYSTKICH.
Aktualizacje dla WSZYSTKICH

Mam pomysły na kolejne 1....2....3.... 3 filmy. No może cztery. Czwarty to Księga Istnienia,nie mam jeszcze pomysłu na ten film,ale może wy coś wymyślicie? Muszę dodać kolejny rozdział książki.Przez te wakacje kompletnie o niej zapomniałam.Co z tymi wyzwaniami? Nie macie żadnych pomysłów?
I na koniec Motto tygodnia brzmi:

''Gdy zajrzysz w głąb wspaniałego,dzikiego serca konia, musisz  żywić nadzieję,że znajdziesz tam własne serce.''


Do zobaczenia.

15 lipca 2015

Aktualizacja

Hej. By zobaczyć dzisiejszą aktualizację kliknij link
Aktualizacja
Przypominam,że dzisiaj są aktualizacje i serwery nie działają.

Fantastyczny dzień w stajni!!!

Hej.
Wczoraj był jeden z najlepszych dni w stajni.
Kiedy uporałyśmy się z pracą poszłyśmy w 8 osób plus 2 psy na wycieczkę nad rzekę.
Kiedy doszliśmy zdjęliśmy buty i skarpetki i weszliśmy do wody. Woda byłą przyjemnie zimna.Zbieraliśmy muszelki.
Na zakończenie wycieczki zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.Właścicielka powiedziała,że jak będzie gorącą to będziemy się kąpać.Więc będzie fajnie.I żeby nie było mamy też wodostad :) Później wybraliśmy się w teren. Niektórzy na koniach ,niektórzy w bryczce. Ja jechałam bryczką. Było super. W drodze powrotnej gnaliśmy,że nikt nas nie mógł dogonić. 
Potem były jazdy,a na sam koniec było ognisko. Do domu wróciłam o 22:30 coś około tego.A byłąm tylko w stajni :)
To na tyle z superowego dnia w stajni.



13 lipca 2015

Opuszczone miejsce?

Hej. Parę dni temu byłam w miejscu gdzie jest sobótka..... Ale może zacznę od początku


Kiedy robiłam zadanie u Mario, postanowiłam zajechać do Sobótki ,by pogadać z ludźmi i się trochę zabawić?Gdy dotarłam na miejsce... było pusto. Żadnych ludzi, tak jak na plaży.
 Zeszłam ze Snow i zaczęłam tańczyć Mały Żabi taniec.
Tańczyłam tak ok 5 minut, w tym czasie obok mnie przejechało z 3-4 osoby.Jednak ta muzyka zaczęła mnie trochę wnerwiać...Lepszym sposobem było pójście do ogniska. Czyż ten ogień nie jest piękny?I pomyśleć,że to ja go zbudowałam(było takie zadanie)
 Po długim patrzeniu w ogień zachciało mi się jeść.Podeszłam do stołu i zajęłam miejsce przy jabłkach. Przypomniało mi się jak po tym stole chodzili gracze i stawiali swoje konie.Koniczie to wyglądało.


 Na sam koniec ''zasalutowałam''fladze Jorvik. Wsiadłam na Snow, dokończyłam zadanie u Mario i pojechałam dalej w świat.....


Hej

Witam wszystkich bardzo gorąco!
Będę gadać teraz jak w telewizji
Już teraz możesz znaleźć na You Tubie mój film. Kliknij link
Tu kliknij :)

Już wkrótce będzie też teledysk.
Czy mieliście tak,że nie pędziliście przez starstable na swoim koniu tylko powoli kłusowaliście?Pewnie nie. Ja odbyłam taką drogę z Moor do Fort Pinta.(mapa nie jest moja)


Motto na tydzień:
''Chleb może nakarmić moje ciało, ale koń nakarmi moją duszę''
Czy zgadzacie się ze stwierdzeniem :Pieniądze szczęścia nie dają.
Bo ja nie. Jeżeli masz kasę, kupisz  konia , masz szczęście.
 Jeżeli masz kasę, kupisz żelki ,masz szczęście.

Jakie rzeczy dostaliście z zadań sobótkowych?
Bo ja dostałam...
Oczywiście jest tego więcej. Jest jeszcze, czaprak , rękawiczki (2 pary bez palców, błękitne i liliowe)
Niestety nie mogę dać ich zdjęć, bo nie mam już sr :(
Pochwalcie się w komentarzach swoimi rzeczami.
Życzę wam miłego tygodnia:)
Pozdrawia Atram

12 lipca 2015

Film

Hej wszystkim.
Mam straszny problem...
Chciałam nagrać swój film i wstawić go na YT ,ale kiedy zaczynam kręcić to niektóre sceny się zacinają i nwm co z tym zrobić. Macie jakieś pomysły?

Razem z Viktorią mamy pomysł na nowy film. Nikt czegoś takiego nie miał, ale zgadując ,że to naszej ''premierze'' takie filmy będą widywane na YT. Niedługo będzie zrobiony zwiastun. Niektórzy z was wiedzą już co nie co o nim.Ale cicho sza to ma być niespodzianka.
To na tyle. Jak wam przemijają wakacje?


Wiecie może po co na Zapomnianych Polach taki oto krąg?

7 lipca 2015

Nowy kod

Witam wszystkich. Wiem ,że długo nic nie pisałam,Blog Viktori Riverbridge też nie będzie czynny przez jakiś czas ,ponieważ ona jest u mnie (jej). To tyle co chciałam  was powiedzieć, teraz czas na sso.

Sso dodało nam nowy kod ,który daje nam 200sc(szkoda,że nie 2.000.000.000 sc).
Kod brzmi...SUMMERSC4U
 Kod należy wpisać w zakładce KOD PROMOCYJNY (kliknij mnie :) )

To na tyle na dzisiaj. Wiem,wiem posty są krótkie ,ale nie mam o czym pisać... macie jakieś pomysły? Może wyzwania,zadania,pytania? Razem z Viką nakręcimy filmik z wyzwaniami o ile je nam dacie.

Dziękuję Juli Akciwas za MIŁE komentarze na blogu, Pozdrowienia dla cb od Atrama i Airotkiw.
Te zdjęcia są dla cb

Pozdrowienia dla wszystkich od Atrama i Airotkiw

1 lipca 2015

Aktualizacja 1lipca 2015

Hej.
Co tam u was słychać? Wczoraj moje małe kotki zaczęły mruczeć!Mam je od tygodnia(?) i się jeszcze nas boją,ale nie jest źle ,ale wracając do mruczenia. Kiedy głaskałam swojego kotka to on zaczął mruczeć! Jej! Byłam też dzisiaj w stajni na CAŁY dzień (wróciłam o 20:30), miałam dzisiaj jazdę na początku super potem nie bardzo. Uczyłam się skręcać.W lewo - okey koń skręci, w prawo - o nie już nie chce. Musiałam wsiąść parę porządnych wdechów by się uspokoić.To tyle o mnie
Teraz o starstable.
 Dzisiejsza aktualizacja to.... nowe maści pinto.Znajdziecie je na Farmie Marleya.
 Do tego nowy sprzęt dla koni w Centrum

Jeszcze można robić zadania sobótkowe i zadanie u Tan z opaską do włosów.Targ Eddie i Ferdinand otworzyli swój sklep w Fort Pinta.Zgaduję,że dania u nich to : zapłacić czynsz,dać koniom cukier i uciekające konie.
 Złapałam dzisiaj pana Paskudę(ryba) i jestem podziwiana u wędkarzy w GHV.To tyle resztę dodam jutro.PA

28 czerwca 2015

Drugi dzień wakacji!

Hej.Co tam u was? Jakieś plany na wakacje? Na zakładce ''Ksiązka'' znajdziecie 5 rozdział książki ''Tajemnica'' (ale tylko w połowie) Oto fragment:
                                                  Rozdział 5
Od ponad 30 minut czekałam na Viktorię.Dzwoniłam do niej przynajmniej 10 razy i nic. Nie mogłam już dłużej czekać, ruszyłam Angela i powoli postępowałam do mostu.Byłam ciekawa czemu nie przyjechała.No dobra,rozumiem,że mama jej nie pozwoliła,ale żeby nie zadzwonić?Mogła chociaż SMS'a wysłać,ale nie bo po co!Byłam na nią wściekła,bo nie lubię gdy się mnie wystawia do wiatru.Przy ''Zajeździe pod wilkiem'' jeszcze raz zadzwoniłam do Viktori. Niestety włączała się poczta głosowa.
-No nic,nie mogła przyjechać,to trudno.Pojadę sama.
-Nie musisz.Jadę z tobą-odrzekł znajomy głos.
Odwróciłam się i zobaczyłam Viktorię na Gwieździe.Na początku czułam radość, jednak później wróciła złość.
-Czemu nie przyjechałaś!Dzwoniła do ciebie dziesięć razy! Co się stało!?
-Matka  zabrała mi telefon i zamknęła w pokoju.Uciekłam.Mam je dosyć, nie pozwala mi się z toba spotykać.Wredne babsko,niech sobie sama swój dom ogarnia-powiedziała Viki.Przy ostatnim słowie lekko się zaśmiała.
Jakieś 10 minut temu weszłam na starstable, pojeździłam chwilę, porobiłam zadanka i wpisałam kod na bluzkę.
Kod:SSOVEST4U
W ciemnej Zielonej Dolinie
 Dlaczego zamknęli Boingo w klatce?
Wydaje mi się,że to na tyle, na dziś. Wiem,że posty są krótkie,ale się rozkręce. 
Motto na ten tydzień:
Nikt nie uczy jazdy lepiej niż koń.C.S.Lewis

26 czerwca 2015

Wakacje!!!

Z okazji zakończenia roku szkolnego życzę wam wspaniałego wypoczynku,słonecznych, upalnych (ale nie za bardzo) dni oraz niezapomnianych przygód.Wykorzystajmy czas wakacji jak najlepiej,odpocznijmy od nauczycieli, kartkówek,sprawdzianów ogólnie szkoły i nabierzmy sił i nadziei do podejmowania kolejnych przygód.
Wszystkim koniarom życzę  niezapomnianych wakacji w siodle.Życzę wam udanego sezonu,sukcesów jeździeckich i wielu miłych i dobrych chwil spędzonych w towarzystwie swoich ulubieńców .Obyście spędzili czas na udoskonalaniu swoich umiejętności ,uczenia się nowych rzeczy. Życzę wam miłych chwil spędzonych na obozach jeździeckich , lub w swoich ukochanych stadninach.

Uściski dla wszystkich miłośników koni :D











24 czerwca 2015

Nowy blog

Hej witam wszystkich czytelników bloga.
     Chcę od razu powiedzieć jeżeli od razu blog ci się nie podoba to go nie czytaj i udawaj,że on nie istnieje. To mój drugi blog,ale i tak jeszcze nie jestem doświadczona w pisaniu blogów,więc jeżeli masz pomysł co mogłabym zmienić to to napisz w komentarzu. Mój pierwszy blog dalej istnieje ,ale nie pisze na nim postów(ok 85 postów powinno wystarczyć).
           A teraz trochę o mnie:
Mam na imię Selena(prawdziwego nie podam).Mam ...naście lat i od roku jeżdżę konno. Nie będę odpowiadać na pytania typu:''Na jakim etapie jazdy jesteś'' Na starstable gram od roku,zaczęłam grać w Watentynki 2014 roku.
Na starstable znajdziecie mnie jako Selena Liontree.Blog poświęcony jest grze starstable i nie tylko.

No to tyle na dzisiaj.Do zobacznie jutro.