19 sierpnia 2015

Aktualizacja i nowe wieści

Hej wszystkim. Może najpierw powiem wam to ,że ten post pisze już z nowego laptopa! Dalej nie mogę w to uwierzyć :P


Jak w każdą środę wszyscy wiecie są aktualizacje. Nie będę pisać co w nich jest tylko dam wam linka.
Nowa grafika?

Z wieści Jorvikowych.
Muszę wam się pochwalić,w poniedziałek zostałam podziwiana w A.A.E ci którzy nie wiedzą to u w Obserwatorium jestem już podziwiana.Teraz tylko Kręg Błyskawicy , Biuro G.E.D itp.
Czeka mnie sporo pracy,ale dam radę


Zastanawiam się czy nie założyć klubu....Co myślicie?


Dobra to na tyle ja już lece na sso, by zobaczyć aktualizacje :P
Pa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz