16 sierpnia 2015

Megaaa długa przerwa.

Hej witajcie kochani. Ja wiem,że ostatni post był szalenie dawno temu,ale ze względu na to,że sso mi nie działało nie miałam o czym pisać.Aż do  wczoraj kiedy pobrałam Starstable przez Opere i gram normalnie jednak nie mogę korzystać z pulpitu (nem czemu). Więc kiedy się zalogowałam konie były w ciężkim stanie.
Kupiłam sobie  stajenną na 10 dni ,żeby się martwić jeśli nie wejdę. Zrobiłam zadania z dniem otwartym w stajni Jorvik. Oczywiście mam zdjęcia ,bo jakże by inaczej.

Kiedy wjeżdżamy do SJ od razu widać baloniki i plakaty.

 Pierwsze zadanie polegało na tym by  postawić jeszcze parę balonów na  terenie Stajni.
 Potem musiałam przyprowadzić 3 najspokojniejsze konie. W sumie tak mogłyby wyglądać kantary w sso. Można by prowadzić konia czyli koń idzie za tobą z kantarkiem na głowie.


 Trzecie zadanie polegało na oporządzeniu koni.
 Nic tak nie zbliża graczy jak wspólne czyszczenie koni :P
 Zadanie 4 to znalezienie siodeł.
 Zadanie 5 osiodłanie koni.ślicznie wyglądają nieprawdaż?
 Zadanie 6 wyczyszczenie siodeł.
Zadanie 7 Instruktor jazdy wkracza do akcji.Mały terenik z 3 dziewczyn.


 No i zdjęcia z aparatu.


 Kiedy robiłam wyścig na moście między Wyspą Padok,a Stajnią Jorvik zobaczyłam  łabędzie.Jednak są one tylko w czasie wyścigu.
 To tyle zadań z dnia otwartego. Robiłam jeszcze zadanie u Jenny. Zadanie polegało na tym by znaleść Kiwi czyli kotka Jenny. Ja znalazłam ją niedaleko SC.

Mam też nowinę we wtorek pojadę po laptop!!! Ale nic wam więcej nie powiem. To tyle na ten temat.
A teraz coś milszego dla jednej sympatycznej  dziewczyny

 Chcę złożyć życzenia  z okazji 14 urodzin Juli Akciwas. Z okazji urodzin składam ci moc życzeń: uśmiechu ,radości, szczęścia, dużo miłości, prezentów i gości, przyjaźni wielkich i małych, wielu ,wielu przygód  i uśmiechu wesołego i wszystkiego wszystkiego najlepszego !!!
Obyś mile wspominała  wszystkie swoje urodziny.

Prawie zapomniałabym o tygodniowym mottcie(?)

''Z siodła bliżej gwiazd''
To tyle na dzisiaj... aha i posty będę dodawać w środy,piątki i niedziele
To ja już spadam pa
sf

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz