Kupiłam sobie stajenną na 10 dni ,żeby się martwić jeśli nie wejdę. Zrobiłam zadania z dniem otwartym w stajni Jorvik. Oczywiście mam zdjęcia ,bo jakże by inaczej.
Kiedy wjeżdżamy do SJ od razu widać baloniki i plakaty.
Pierwsze zadanie polegało na tym by postawić jeszcze parę balonów na terenie Stajni.
Potem musiałam przyprowadzić 3 najspokojniejsze konie. W sumie tak mogłyby wyglądać kantary w sso. Można by prowadzić konia czyli koń idzie za tobą z kantarkiem na głowie.
Trzecie zadanie polegało na oporządzeniu koni.
Zadanie 4 to znalezienie siodeł.
Zadanie 5 osiodłanie koni.ślicznie wyglądają nieprawdaż?
Zadanie 6 wyczyszczenie siodeł.
Zadanie 7 Instruktor jazdy wkracza do akcji.Mały terenik z 3 dziewczyn.
No i zdjęcia z aparatu.
To tyle zadań z dnia otwartego. Robiłam jeszcze zadanie u Jenny. Zadanie polegało na tym by znaleść Kiwi czyli kotka Jenny. Ja znalazłam ją niedaleko SC.
Mam też nowinę we wtorek pojadę po laptop!!! Ale nic wam więcej nie powiem. To tyle na ten temat.
A teraz coś milszego dla jednej sympatycznej dziewczyny
Chcę złożyć życzenia z okazji 14 urodzin Juli Akciwas. Z okazji urodzin składam ci moc życzeń: uśmiechu ,radości, szczęścia, dużo miłości, prezentów i gości, przyjaźni wielkich i małych, wielu ,wielu przygód i uśmiechu wesołego i wszystkiego wszystkiego najlepszego !!!
Obyś mile wspominała wszystkie swoje urodziny.
Prawie zapomniałabym o tygodniowym mottcie(?)
''Z siodła bliżej gwiazd''

To tyle na dzisiaj... aha i posty będę dodawać w środy,piątki i niedziele
To ja już spadam pa
sf


















Brak komentarzy:
Prześlij komentarz