Hej. Wiem,że jest mało postów,ale nie ma o czym pisać. Starstable mi się popsuło. Wyświetla mi się tylko to
Od nowa zainstalowałam sobie sso (zdjęcie zrobione podczas instalowania) i nie mogłam nawet się zalogować. Internet działa dobrze, wszystko okey ,a tu nic. Wczoraj napisała do supportu i pewnie jutro bede miała odpowiedź.Ale może wy macie jakiś pomysł?
Zmieńmy może temat. Nie rozmawiajmy już o sso.
Dzisiaj byłam u wujka który posiada dwie PIĘKNE klacze. Jedna ma 12 lat,a druga roczek,ale nic po niej tego nie widać. Konie są rasy zimnokrwistej. Założyliśmy malutkiej chomont , by zobaczyć jak będzie się zachowywać.Była bardzo grzeczniutka. Wujka zdaniem to ja czarowałam klaczynkę by była grzeczna. Nie przeczę, trochę ją rozpieszczałam :) ale to nie moja wina, jakbyście ją zobaczyli to tez byścienie mogli się od niej oderwać.To nie moja zasługa,że Lucia(bo takież to jej imię) się do mnie przytula i daje mi buziaki :p.
Chomoncik oczywiście nie wujka . Wzięłam zdjęcie z internetu, by pokazać wam jak ono wygląda.
Kontynułując , potem pojechałam do babci i znów wróciłam do wujka tym razem w towarzystwie rodzeństwa ciotecznego i swojego. Wzięliśmy kobyłkę na łączkę i puściliśmy luzem. Ciocia i wujo mając WREDNEGO koguta, atakuje wszystkich oprócz gospodarzy.
Potem wzięłam siodło i trochę je poczyściła,a przy okazji dałam rodzeństwu krótki kurs dobrego dosiadu. Siostra załapała ,reszta nie:/To był mów dzień u wujka.
Zmieniając temat (znowu) niedawno zrobiłam przeróbkę zdjęcia.
Jak wam się podoba? Może macie jakieś zdjęcia?
Dobra ja już kończę, bo jutro do stajni jadę :D
Napiszcie w komach co zrobić z tym starstable.
Pozdrawiam Atram ;)




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz