Witam wszystkich bardzo gorąco!
Będę gadać teraz jak w telewizji
Już teraz możesz znaleźć na You Tubie mój film. Kliknij link
Tu kliknij :)
Już wkrótce będzie też teledysk.
Czy mieliście tak,że nie pędziliście przez starstable na swoim koniu tylko powoli kłusowaliście?Pewnie nie. Ja odbyłam taką drogę z Moor do Fort Pinta.(mapa nie jest moja)
Motto na tydzień:
''Chleb może nakarmić moje ciało, ale koń nakarmi moją duszę''
Czy zgadzacie się ze stwierdzeniem :Pieniądze szczęścia nie dają.
Bo ja nie. Jeżeli masz kasę, kupisz konia , masz szczęście.
Jeżeli masz kasę, kupisz żelki ,masz szczęście.
Jakie rzeczy dostaliście z zadań sobótkowych?
Bo ja dostałam...
Oczywiście jest tego więcej. Jest jeszcze, czaprak , rękawiczki (2 pary bez palców, błękitne i liliowe)
Niestety nie mogę dać ich zdjęć, bo nie mam już sr :(
Pochwalcie się w komentarzach swoimi rzeczami.
Życzę wam miłego tygodnia:)
Pozdrawia Atram


:) Te "nowe" imię mnie rozwala! Czadowe rzeczy dostałaś. Ja akurat zgadzam się ,ze stwierdzeniem: Pieniądze szczęścia nie dają. Poniekąd co prawda masz rację, ale szczęście po kupnie konia czy żelek jest .. noo wychodzi z czego innego... może być tez tak ,że pieniądze pomniejszają szczęście. Noo różnie się dzieję... Jestem w sumie bardziej za tym ,że pieniądze szczeście dać mogą , ale bez nich ono jest jeszcze większe.
OdpowiedzUsuń