26 lipca 2015

Hej

Wiem,że mnie nie było przez tydzień,ale byłam u siostry.Tak więc zapraszam do nowej aktualizacji dla WSZYSTKICH.
Aktualizacje dla WSZYSTKICH

Mam pomysły na kolejne 1....2....3.... 3 filmy. No może cztery. Czwarty to Księga Istnienia,nie mam jeszcze pomysłu na ten film,ale może wy coś wymyślicie? Muszę dodać kolejny rozdział książki.Przez te wakacje kompletnie o niej zapomniałam.Co z tymi wyzwaniami? Nie macie żadnych pomysłów?
I na koniec Motto tygodnia brzmi:

''Gdy zajrzysz w głąb wspaniałego,dzikiego serca konia, musisz  żywić nadzieję,że znajdziesz tam własne serce.''


Do zobaczenia.

3 komentarze:

  1. piękne cytaty:) z niecierpliwością czekam na kolejne losy wiktorii i seleny
    POZDRAWIAM ♥

    OdpowiedzUsuń
  2. masz piękną pasję, zawsze chciałam spróbować swoich sił w jeździe konno etc ale nigdy nie miałam okazji :/
    pozdrawiam x
    imhusky.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń