Wiem,że mnie nie było przez tydzień,ale byłam u siostry.Tak więc zapraszam do nowej aktualizacji dla WSZYSTKICH.
Aktualizacje dla WSZYSTKICH
Mam pomysły na kolejne 1....2....3.... 3 filmy. No może cztery. Czwarty to Księga Istnienia,nie mam jeszcze pomysłu na ten film,ale może wy coś wymyślicie? Muszę dodać kolejny rozdział książki.Przez te wakacje kompletnie o niej zapomniałam.Co z tymi wyzwaniami? Nie macie żadnych pomysłów?
I na koniec Motto tygodnia brzmi:
''Gdy zajrzysz w głąb wspaniałego,dzikiego serca konia, musisz żywić nadzieję,że znajdziesz tam własne serce.''
Do zobaczenia.

piękne cytaty:) z niecierpliwością czekam na kolejne losy wiktorii i seleny
OdpowiedzUsuńPOZDRAWIAM ♥
masz piękną pasję, zawsze chciałam spróbować swoich sił w jeździe konno etc ale nigdy nie miałam okazji :/
OdpowiedzUsuńpozdrawiam x
imhusky.blogspot.com
Piękne cytaty :)
OdpowiedzUsuńPryzmat obiektywu - jak ci się podoba, ZAOBSERWUJ!