31 sierpnia 2015

Koniec wakacji

Hej wszystkim. Dokładnie za 3 godziny i 24 minuty będzie koniec wakacji ,a początek roku szkolnego. Jak się czujecie? Tęskniliście za szkołą,bo ja osobiście nie :/

Parę dni temu założyłam klub na sso .Dynamic Zebres, ale nikt nie chciał dojść i go usunęłam. Mówi się trudno.Wpadłam na pomysł by zrobić paradę kolorów co wy na to?

Aha i na You Tubie można znaleść mój filmik np. Starstable * Bug co zrobić by w DUD nie mgły*

Zapraszam do oglądania :)

Motto na ten  tydzień to.... ''Odkryj magię koni .... magię żywiołów''

To co kochani to chyba tyle. W środe kolejny post :)
 Do zobaczenia.



22 sierpnia 2015

Ostatni wakacyjny wyjazd.


Hej. Muszę wam powiedzieć,że jutro jadę do babci i będę tam do soboty lub piątku. W związku z tym nie będzie postów na blogu.

Mam dla wam mapkę gdzie są gwiazdy na starstable. Wiele osób na chacie pisze:''Kto pokarze gdzie są gwiazdki w ( tu podaje nazwę miejsca)''
Dlatego daję wam tą mapkę. Oczywiście to nie jest moja mapa tylko zdjęcie z internetu.
Dobra to tyle na dziś. Może macie jakiś pomysł o czym pisać?

19 sierpnia 2015

Aktualizacja i nowe wieści

Hej wszystkim. Może najpierw powiem wam to ,że ten post pisze już z nowego laptopa! Dalej nie mogę w to uwierzyć :P


Jak w każdą środę wszyscy wiecie są aktualizacje. Nie będę pisać co w nich jest tylko dam wam linka.
Nowa grafika?

Z wieści Jorvikowych.
Muszę wam się pochwalić,w poniedziałek zostałam podziwiana w A.A.E ci którzy nie wiedzą to u w Obserwatorium jestem już podziwiana.Teraz tylko Kręg Błyskawicy , Biuro G.E.D itp.
Czeka mnie sporo pracy,ale dam radę


Zastanawiam się czy nie założyć klubu....Co myślicie?


Dobra to na tyle ja już lece na sso, by zobaczyć aktualizacje :P
Pa

16 sierpnia 2015

Megaaa długa przerwa.

Hej witajcie kochani. Ja wiem,że ostatni post był szalenie dawno temu,ale ze względu na to,że sso mi nie działało nie miałam o czym pisać.Aż do  wczoraj kiedy pobrałam Starstable przez Opere i gram normalnie jednak nie mogę korzystać z pulpitu (nem czemu). Więc kiedy się zalogowałam konie były w ciężkim stanie.
Kupiłam sobie  stajenną na 10 dni ,żeby się martwić jeśli nie wejdę. Zrobiłam zadania z dniem otwartym w stajni Jorvik. Oczywiście mam zdjęcia ,bo jakże by inaczej.

Kiedy wjeżdżamy do SJ od razu widać baloniki i plakaty.

 Pierwsze zadanie polegało na tym by  postawić jeszcze parę balonów na  terenie Stajni.
 Potem musiałam przyprowadzić 3 najspokojniejsze konie. W sumie tak mogłyby wyglądać kantary w sso. Można by prowadzić konia czyli koń idzie za tobą z kantarkiem na głowie.


 Trzecie zadanie polegało na oporządzeniu koni.
 Nic tak nie zbliża graczy jak wspólne czyszczenie koni :P
 Zadanie 4 to znalezienie siodeł.
 Zadanie 5 osiodłanie koni.ślicznie wyglądają nieprawdaż?
 Zadanie 6 wyczyszczenie siodeł.
Zadanie 7 Instruktor jazdy wkracza do akcji.Mały terenik z 3 dziewczyn.


 No i zdjęcia z aparatu.


 Kiedy robiłam wyścig na moście między Wyspą Padok,a Stajnią Jorvik zobaczyłam  łabędzie.Jednak są one tylko w czasie wyścigu.
 To tyle zadań z dnia otwartego. Robiłam jeszcze zadanie u Jenny. Zadanie polegało na tym by znaleść Kiwi czyli kotka Jenny. Ja znalazłam ją niedaleko SC.

Mam też nowinę we wtorek pojadę po laptop!!! Ale nic wam więcej nie powiem. To tyle na ten temat.
A teraz coś milszego dla jednej sympatycznej  dziewczyny

 Chcę złożyć życzenia  z okazji 14 urodzin Juli Akciwas. Z okazji urodzin składam ci moc życzeń: uśmiechu ,radości, szczęścia, dużo miłości, prezentów i gości, przyjaźni wielkich i małych, wielu ,wielu przygód  i uśmiechu wesołego i wszystkiego wszystkiego najlepszego !!!
Obyś mile wspominała  wszystkie swoje urodziny.

Prawie zapomniałabym o tygodniowym mottcie(?)

''Z siodła bliżej gwiazd''
To tyle na dzisiaj... aha i posty będę dodawać w środy,piątki i niedziele
To ja już spadam pa
sf