31 sierpnia 2015

Koniec wakacji

Hej wszystkim. Dokładnie za 3 godziny i 24 minuty będzie koniec wakacji ,a początek roku szkolnego. Jak się czujecie? Tęskniliście za szkołą,bo ja osobiście nie :/

Parę dni temu założyłam klub na sso .Dynamic Zebres, ale nikt nie chciał dojść i go usunęłam. Mówi się trudno.Wpadłam na pomysł by zrobić paradę kolorów co wy na to?

Aha i na You Tubie można znaleść mój filmik np. Starstable * Bug co zrobić by w DUD nie mgły*

Zapraszam do oglądania :)

Motto na ten  tydzień to.... ''Odkryj magię koni .... magię żywiołów''

To co kochani to chyba tyle. W środe kolejny post :)
 Do zobaczenia.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz