Parę dni temu założyłam klub na sso .Dynamic Zebres, ale nikt nie chciał dojść i go usunęłam. Mówi się trudno.Wpadłam na pomysł by zrobić paradę kolorów co wy na to?
Aha i na You Tubie można znaleść mój filmik np. Starstable * Bug co zrobić by w DUD nie mgły*
Zapraszam do oglądania :)
Motto na ten tydzień to.... ''Odkryj magię koni .... magię żywiołów''
To co kochani to chyba tyle. W środe kolejny post :)
Do zobaczenia.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz