13 lipca 2015

Opuszczone miejsce?

Hej. Parę dni temu byłam w miejscu gdzie jest sobótka..... Ale może zacznę od początku


Kiedy robiłam zadanie u Mario, postanowiłam zajechać do Sobótki ,by pogadać z ludźmi i się trochę zabawić?Gdy dotarłam na miejsce... było pusto. Żadnych ludzi, tak jak na plaży.
 Zeszłam ze Snow i zaczęłam tańczyć Mały Żabi taniec.
Tańczyłam tak ok 5 minut, w tym czasie obok mnie przejechało z 3-4 osoby.Jednak ta muzyka zaczęła mnie trochę wnerwiać...Lepszym sposobem było pójście do ogniska. Czyż ten ogień nie jest piękny?I pomyśleć,że to ja go zbudowałam(było takie zadanie)
 Po długim patrzeniu w ogień zachciało mi się jeść.Podeszłam do stołu i zajęłam miejsce przy jabłkach. Przypomniało mi się jak po tym stole chodzili gracze i stawiali swoje konie.Koniczie to wyglądało.


 Na sam koniec ''zasalutowałam''fladze Jorvik. Wsiadłam na Snow, dokończyłam zadanie u Mario i pojechałam dalej w świat.....


1 komentarz: