28 czerwca 2015

Drugi dzień wakacji!

Hej.Co tam u was? Jakieś plany na wakacje? Na zakładce ''Ksiązka'' znajdziecie 5 rozdział książki ''Tajemnica'' (ale tylko w połowie) Oto fragment:
                                                  Rozdział 5
Od ponad 30 minut czekałam na Viktorię.Dzwoniłam do niej przynajmniej 10 razy i nic. Nie mogłam już dłużej czekać, ruszyłam Angela i powoli postępowałam do mostu.Byłam ciekawa czemu nie przyjechała.No dobra,rozumiem,że mama jej nie pozwoliła,ale żeby nie zadzwonić?Mogła chociaż SMS'a wysłać,ale nie bo po co!Byłam na nią wściekła,bo nie lubię gdy się mnie wystawia do wiatru.Przy ''Zajeździe pod wilkiem'' jeszcze raz zadzwoniłam do Viktori. Niestety włączała się poczta głosowa.
-No nic,nie mogła przyjechać,to trudno.Pojadę sama.
-Nie musisz.Jadę z tobą-odrzekł znajomy głos.
Odwróciłam się i zobaczyłam Viktorię na Gwieździe.Na początku czułam radość, jednak później wróciła złość.
-Czemu nie przyjechałaś!Dzwoniła do ciebie dziesięć razy! Co się stało!?
-Matka  zabrała mi telefon i zamknęła w pokoju.Uciekłam.Mam je dosyć, nie pozwala mi się z toba spotykać.Wredne babsko,niech sobie sama swój dom ogarnia-powiedziała Viki.Przy ostatnim słowie lekko się zaśmiała.
Jakieś 10 minut temu weszłam na starstable, pojeździłam chwilę, porobiłam zadanka i wpisałam kod na bluzkę.
Kod:SSOVEST4U
W ciemnej Zielonej Dolinie
 Dlaczego zamknęli Boingo w klatce?
Wydaje mi się,że to na tyle, na dziś. Wiem,że posty są krótkie,ale się rozkręce. 
Motto na ten tydzień:
Nikt nie uczy jazdy lepiej niż koń.C.S.Lewis

26 czerwca 2015

Wakacje!!!

Z okazji zakończenia roku szkolnego życzę wam wspaniałego wypoczynku,słonecznych, upalnych (ale nie za bardzo) dni oraz niezapomnianych przygód.Wykorzystajmy czas wakacji jak najlepiej,odpocznijmy od nauczycieli, kartkówek,sprawdzianów ogólnie szkoły i nabierzmy sił i nadziei do podejmowania kolejnych przygód.
Wszystkim koniarom życzę  niezapomnianych wakacji w siodle.Życzę wam udanego sezonu,sukcesów jeździeckich i wielu miłych i dobrych chwil spędzonych w towarzystwie swoich ulubieńców .Obyście spędzili czas na udoskonalaniu swoich umiejętności ,uczenia się nowych rzeczy. Życzę wam miłych chwil spędzonych na obozach jeździeckich , lub w swoich ukochanych stadninach.

Uściski dla wszystkich miłośników koni :D











24 czerwca 2015

Nowy blog

Hej witam wszystkich czytelników bloga.
     Chcę od razu powiedzieć jeżeli od razu blog ci się nie podoba to go nie czytaj i udawaj,że on nie istnieje. To mój drugi blog,ale i tak jeszcze nie jestem doświadczona w pisaniu blogów,więc jeżeli masz pomysł co mogłabym zmienić to to napisz w komentarzu. Mój pierwszy blog dalej istnieje ,ale nie pisze na nim postów(ok 85 postów powinno wystarczyć).
           A teraz trochę o mnie:
Mam na imię Selena(prawdziwego nie podam).Mam ...naście lat i od roku jeżdżę konno. Nie będę odpowiadać na pytania typu:''Na jakim etapie jazdy jesteś'' Na starstable gram od roku,zaczęłam grać w Watentynki 2014 roku.
Na starstable znajdziecie mnie jako Selena Liontree.Blog poświęcony jest grze starstable i nie tylko.

No to tyle na dzisiaj.Do zobacznie jutro.