Wszystkim koniarom życzę niezapomnianych wakacji w siodle.Życzę wam udanego sezonu,sukcesów jeździeckich i wielu miłych i dobrych chwil spędzonych w towarzystwie swoich ulubieńców .Obyście spędzili czas na udoskonalaniu swoich umiejętności ,uczenia się nowych rzeczy. Życzę wam miłych chwil spędzonych na obozach jeździeckich , lub w swoich ukochanych stadninach.
Uściski dla wszystkich miłośników koni :D

Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńBardzo dziękuję za życzenia :) Tobie również życzę wszystkiego , ale to wszystkiego dobrego:) dużoooo siły , nieskończony limit odwiedziń w stajni , prawdziwych przyjaciół i masę nadziei na dalszę życie... Obyś się nigdy nie zmieniała!
OdpowiedzUsuń