26 czerwca 2015

Wakacje!!!

Z okazji zakończenia roku szkolnego życzę wam wspaniałego wypoczynku,słonecznych, upalnych (ale nie za bardzo) dni oraz niezapomnianych przygód.Wykorzystajmy czas wakacji jak najlepiej,odpocznijmy od nauczycieli, kartkówek,sprawdzianów ogólnie szkoły i nabierzmy sił i nadziei do podejmowania kolejnych przygód.
Wszystkim koniarom życzę  niezapomnianych wakacji w siodle.Życzę wam udanego sezonu,sukcesów jeździeckich i wielu miłych i dobrych chwil spędzonych w towarzystwie swoich ulubieńców .Obyście spędzili czas na udoskonalaniu swoich umiejętności ,uczenia się nowych rzeczy. Życzę wam miłych chwil spędzonych na obozach jeździeckich , lub w swoich ukochanych stadninach.

Uściski dla wszystkich miłośników koni :D











2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo dziękuję za życzenia :) Tobie również życzę wszystkiego , ale to wszystkiego dobrego:) dużoooo siły , nieskończony limit odwiedziń w stajni , prawdziwych przyjaciół i masę nadziei na dalszę życie... Obyś się nigdy nie zmieniała!

    OdpowiedzUsuń