Wczoraj był jeden z najlepszych dni w stajni.
Kiedy uporałyśmy się z pracą poszłyśmy w 8 osób plus 2 psy na wycieczkę nad rzekę.
Kiedy doszliśmy zdjęliśmy buty i skarpetki i weszliśmy do wody. Woda byłą przyjemnie zimna.Zbieraliśmy muszelki.
Na zakończenie wycieczki zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.Właścicielka powiedziała,że jak będzie gorącą to będziemy się kąpać.Więc będzie fajnie.I żeby nie było mamy też wodostad :) Później wybraliśmy się w teren. Niektórzy na koniach ,niektórzy w bryczce. Ja jechałam bryczką. Było super. W drodze powrotnej gnaliśmy,że nikt nas nie mógł dogonić.
Potem były jazdy,a na sam koniec było ognisko. Do domu wróciłam o 22:30 coś około tego.A byłąm tylko w stajni :)
To na tyle z superowego dnia w stajni.




sliczne cytaty , bardzo bym chciała by mój dzień by był taki wspaniały jak twój , albo jeszcze lepiej bym spędziła go z tobą !
OdpowiedzUsuńSuper blog! :) jeżeli mogę to zapraszam Cię na mój kanał! :) https://plus.google.com/u/0/106294892056604160426/posts
OdpowiedzUsuńJulio poczekaj do sierpnia. To jeszcze tydzień. :)
OdpowiedzUsuń