Hej wszystkim.
Mam straszny problem...
Chciałam nagrać swój film i wstawić go na YT ,ale kiedy zaczynam kręcić to niektóre sceny się zacinają i nwm co z tym zrobić. Macie jakieś pomysły?
Razem z Viktorią mamy pomysł na nowy film. Nikt czegoś takiego nie miał, ale zgadując ,że to naszej ''premierze'' takie filmy będą widywane na YT. Niedługo będzie zrobiony zwiastun. Niektórzy z was wiedzą już co nie co o nim.Ale cicho sza to ma być niespodzianka.
To na tyle. Jak wam przemijają wakacje?
Wiecie może po co na Zapomnianych Polach taki oto krąg?



Czekam z utęsknieniem.Nawet jeśli po opublikowaniu pojawi są filmiki o podobnej tematyce to i tak uważam ,że wasz będzie najlepszy !!! Jeśli chodzi o ten tajemniczy krąg to mi się kojarzy niesamowicie z historią, a właściwie z stonehenge, myślę,że autorzy właśnie to mieli na myśli... te głazy idealnie pasują do tematyki " Zapomniane pola.
OdpowiedzUsuń