Witam wszystkich. Wiem ,że długo nic nie pisałam,Blog Viktori Riverbridge też nie będzie czynny przez jakiś czas ,ponieważ ona jest u mnie (jej). To tyle co chciałam was powiedzieć, teraz czas na sso.
Sso dodało nam nowy kod ,który daje nam 200sc(szkoda,że nie 2.000.000.000 sc).
Kod brzmi...SUMMERSC4U
Kod należy wpisać w zakładce KOD PROMOCYJNY (kliknij mnie :) )
To na tyle na dzisiaj. Wiem,wiem posty są krótkie ,ale nie mam o czym pisać... macie jakieś pomysły? Może wyzwania,zadania,pytania? Razem z Viką nakręcimy filmik z wyzwaniami o ile je nam dacie.
Dziękuję Juli Akciwas za MIŁE komentarze na blogu, Pozdrowienia dla cb od Atrama i Airotkiw.
Te zdjęcia są dla cb
Pozdrowienia dla wszystkich od Atrama i Airotkiw

Dziękuję :))) Mam ochotę do was przyjechać i was uściskać . To bardzo miłe .... pasują wam te nowe imiona ;)
OdpowiedzUsuńBardzo bym się ucieszyła , gdybyś zrobiła jakiś np. tygodniowy cykl w którym by był zapoznaniem z starstable ..... wszystko dla początkujących i tym podobne :)
Julia nie ma za co :)
OdpowiedzUsuńMam do cb pytanie, jak twoim zdaniem by wyglądał ten co tygodniowy cykl z starstable?
hmmm codziennie przez tydzień dawałabyś post. To co będzie w tni by było, zależy od ciebie- pisz to co chciałabyś mi np. przekazać przez telefon , gdy chciałabym się zajerestrować i ogółem zacząć grać na starstable. Pierwsza notka dotyczyłaby logowania, zadań czy tam bóg wie czego .... dodawałaś byś zdjęcia gdzie to , gdzie tamto, a na końcowej ... wybrałabyś się przykładowo na jakąś misję przejażdżkę.... nooo coś około tego.
OdpowiedzUsuń